Starty w górach – Międzygórze, Ustrzyki Dolne

W dniach 23-24.07.2011 w Międzygórzu odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich w stylu alpejskim, w których udział wzięli zawodnicy LKS Sana.

Na dys. 10,5 km w kategorii seniorzy M-20 Daniel Bosy zajął 13 m-ce. Z grona naszych zawodników startujących na dys. 9,5 km w kat. junior najwyżej sklasyfikowany został Jakub Nowak, który zajął 5m-ce. Tuż za nim uplasował się Krzysztof Szymanowski 6 m-ce. Wśród startujących na dys. 9.5km na 15 m-cu zawody ukończył Hubert Mikołajczak. Na dys. 1,9km w kat. młodzik Piotr Mikołajczak osiągnął 6 m-ce.

Nasi zawodnicy startowali również w odbywających się w dniach 06-07.08.2011r. Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich w stylu anglosaski w Ustrzykach Dolnych. W odróżnieniu do odbywających się uprzednio Mistrzostw w stylu alpejskim, gdzie meta usytuowana była na szczycie masywu Śnieżnik, teraz trasa biegu w stylu anglosaskim charakteryzowała się licznymi podbiegami i stromymi zbiegami w dół.

Nasi dwaj zawodnicy w kat. junior na dys. 8km Krzysztof Szymanowski oraz w kat. junior młodszy na na tym samym dys.  Hubert Mikołajczak zajęli 8 m-ca. Na dys. 2,7 km Piotr Mikołajczak zajął 4 m-ce.