Michał maratończyk…

W dniu 16.10.2011 r. odbyła się 12-ta edycja Maratonu Poznańskiego. W zawodach uczestniczył jeden z zawodników Sany – Michał „Yaman” Szuster. Był to jego debiut maratoński i jako taki wypadł całkiem przyzwoicie: 3.21.36, co dawało Michałowi 480 miejsce na ponad 4600 startujących zawodników. Po biegu nasz zawodnik nie był do końca zadowolony, sądził, że pobiegnie w lepszym czasie. Zna jednak swoje słabości, zawody zweryfikowały je w pełni, w przyszłym roku będzie realizował bardziej objętościowy trening i w kolejnej edycji Maratonu Poznańskiego będzie z pewnością lepiej. Satysfakcją dla naszego zawodnika był fakt, że jako pierwszy kościaniak przekroczył linię mety – wynika to z oficjalnych wyników Maratonu.”

2 myśli na “Michał maratończyk…

  1. Co tu dużo mówić…..mistrzunio i tyle!!;-);-) nic tylko gratulować wyczynu:-)

Możliwość komentowania jest wyłączona.