Krzysztof na medal _Mistrzostwa Polski LZS

Sobota 09 czerwca licznie obfitowała w starty naszych zawodników na wielu arenach  sportowych. Na linii startu nie mogło zabraknąć również naszego obecnie najlepszego zawodnika jakim jest Krzysztof  Szymanowski. W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w Lekkiej Atletyce. Nasz Junior zdobył tam dwa medale. Na dys. 1500 m Krzysztof zajął  3 m-ce  z czasem 3: 55:76 co jest jego nowym rekordem życiowym. Wystartował również na dys. 3000 m gdzie uplasował się na jeszcze lepszym 2 m-cu z czasem 08:35:54 osiągając swój najlepszy w tym sezonie wynik na tym dystansie.

Cieszę się bardzo, że Krzysztof po raz kolejny udowodnił, że należy do czołówki krajowej na w/w dystansach. Stanowi to dobry znak przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w LA w Białymstoku _ powiedział Roman Talikadze