Medal Mistrzostw Polski Młodzików

Z przyjemnością informujemy, że Sebastian Wasielewski wywalczył brązowy medal na Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego – Mistrzostwach Polski Młodzików ZIELONA GÓRA 2014!!!!!
Startował na dystansie 600m, na którym poprawił życiówkę około 2 sekundy! Uzyskał czas 1;25;64. Serdecznie gratulujemy, Sebastian jako pierwszy w historii klubu w kategorii młodzików wywalczył medal na MP. JESZCZE RAZ GRATULUJEMY TRENEROWI ORAZ SEBASTIANOWI.

Zdjęcie: Sebastian Wasielewski wywalczył brązowy medal na Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego - Mistrzostwach Polski Młodzików ZIELONA GÓRA 2014!!!!!<br /><br /><br />
Startował na dystansie 600m, na którym poprawił życiówkę około 2 sekundy! Uzyskał czas 1;25;64.<br /><br /><br />
Serdecznie gratulujemy, Sebastian jako pierwszy w historii klubu w kategorii młodzików wywalczył medal na MP.<br /><br /><br />
JESZCZE RAZ GRATULUJEMY TRENEROWI ORAZ SEBASTIANOWI.<br /><br /><br />
A na zdjęciu trener, Sebastian oraz Jerzy Skucha - Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki :)

Na zdjęciu wykonanym po dekoracji zwycięzców trener, Sebastian oraz Jerzy Skucha – Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki