Rawicz-Kościan 6:12

13.11.2016r W Rawiczu nasza drużyna podejmowała tamtejszy Olimp. W naszym składzie pierwszy raz w tym sezonie zagrał najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu – Mateusz Skorupiński. Nasi zawodnicy nie najlepiej rozpoczęli to spotkanie od wyniku 3:3, później było już tylko lepiej komplet indywidualnych zwycięstw w 2 serii gier dał nam wynik 7:3, W trzeciej serii gier indywidualnych nasi zawodnicy zapewnili sobie zwycięstwo, a na tablicy widniał wynik 10-4. Wtedy to kapitan postanowił zmienić Hertmanowskiego a w jego miejsce przy stole pojawił się Maciej Godek. W czwartej serii gier padł remis 2:2, a mecz zakończył się wynikiem 12:6 dla naszych zawodników.Punktowali:

Mateusz Skorupiński 4,5

Sławomir Schwarz 3

Eryk Hertmanowski 2,5

Wojtek Maćkowski 2

Po 3 ligowych spotkaniach kościaniacy z kompletem punktów zajmują 2 lokatę w tabeli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.