Zwycięzcy

2011 r.

Kobiety ( nowa trasa ATEST PZLA)

1. Kotowska Olga, Ukraina 01:13;58

2.Stanko Svitlana, Ukraina 01:14;38

3.Kolendrowa-Ochal Olga, Polska 01:15:44

Mężczyźni (nowa trasa ATEST PZLA)

1.Gardzielewski Arkadiusz, Polska 01:03;28

2.Shafar Witali, Ukraina 01:04;06

3.Iveruk Mikhaylo, Ukraina 01:05;13



2010 r.

Kobiety (trasa ATEST PZLA)

1. Salewicz Olga, Grodno Białoruś, 01:14;15

2. Kotovska Olga, SK Kovel LKB Rudnik, 01:14;16

3. Gamera Shmyrk Tetiana, SK Kovel LKB Rudnik, 01:14;32

Mężczyźni (trasa ATEST PZLA)

1. Igor Geletij, SK Kovel LKB Rudnik, 01:03;18

2. Vitaly Shafar, Łuck Ukraina, 01:03;24

3. Andrej Toptun, SK Kovel Ukraina, 01:03;27



2009 r. Kobiety (trasa ATEST PZLA)

1. Sobańska Małgorzata, MGOSiR LUKS KORFANT, 01:14;51

2. Salewicz Wolha, Białoruś, 01:15;55

3. Brych Pająk Ewa, Częstochowa, 01:16;52

Mężczyźni (trasa ATEST PZLA)

1. Iveruk Michajło, SK Kovel Ukraina, 01:04;47

2. Kaczmarek Michał, WKS Grunwald Poznań, 01:04;52

3. Matviichuk Oleksandr, SK Kovel Ukraina, 01:05;06



2008 r. Kobiety (trasa ATEST PZLA)

1. Ustianowska Dorota, Częstochowa, 01:15;49

2. Stanko Swietłana, Rowne Ukraina, 01:17;04

3. Sobańska Małgorzata, MGOSKiR Korfantów, 01:19;32

Mężczyźni (trasa ATEST PZLA)

1.Shafar Witalij, Łuck Ukraina, 01:03;37

2.Iveruk Michajło, Rowne Ukraina, 01:03;47

3.Kosgei Mathew, Kenia, 01:05;50



2007 r. Kobiety (trasa ATEST PZLA)

1. Ustianowska Dorota, 4Energy Polska, 1:13;59

2. Lewandowska Edyta, RKS Łódz, 1:15;07

3. Averkova Angela, Lotnik Simferopol Ukraina, 1:16;12

Mężczyźni (trasa ATEST PZLA)

1. Iveruk Mikhaylo, Kolos Rovne Ukraina, 1:04;46

2. Rzeszewicz Karol, SKLA Sopot, 1:04;48

3. Białk Jan, AMD NTT SYSTEM Warszawa, 1:04;57



2006 r.

Kobiety (trasa ATEST PZLA)

1. Ustianowska Dorota, Częstochowa, 1:15;53

2. Averkova Angela, Simferopol Ukraina, 1:16;30

3. Kalendarowa Olga, Winica Ukraina, 1:21;16

Mężczyźni (trasa ATEST PZLA)

1. Dobrzyński Adam, New Balance, 1:07;35

2. Białk Jan, Wejher Wejherowo, 1:07;35

3. Kosgei Mathew, Eldoret Kenia, 1:09;02



2005 r.

Kobiety (trasa bez atestu)

1. Ustianowska Dorota, Częstochowa, 1:13;09

2. Sobańska Małgorzata, Poznań, 1:13;16

3. Uryga Wioletta, Kluczbork, 1:14;24

Mężczyźni (trasa bez atestu)

1. Rakipau Azat, Mińsk Białoruś, 1:02;48

2. Giczun Yurij, Kijów Ukraina, 1:02;51

3. Dobrzyński Adam, Ekspres Katowice, 1:03;37